• Op werkdagen voor 21:30 besteld, morgen in huis!
  • 100 dagen recht op retour
  • Veilig achteraf betalen
  • Gratis bezorging vanaf 79 euro
  • Op werkdagen voor 21:30 besteld, morgen in huis!

Oogbout M12 Verzinkt DIN 580 - Per stuk

Waarom kiezen voor Oogbout M12 Verzinkt DIN 580 - Per stuk?

  • Geschikt voor verticale belasting
  • Geschikt tot 45° schuine belasting
  • Niet geschikt voor meer dan 45° schuine belasting

Productkenmerken

Fabrikant
Wovar
Artikelnummer
8720039645066
Barcode
8720039645066
Kenmerk 1
Verzinkt staal
Kenmerk 2
DIN 580
Kenmerk 3
M12 draad
Materiaal
Verzinkt staal
Afmetingen
M12 x 20.5 mm
Prijseenheid
Per stuk
Kleur
Grijs verzinkt
Voordeel 1
Geschikt voor verticale belasting
Voordeel 2
Geschikt tot 45° schuine belasting
Veel gebruikt voor
Tijdelijk hijspunt
Nadeel 1
Niet geschikt voor meer dan 45° schuine belasting
Draad
M12

Oogbout M12 Verzinkt DIN 580 - Per stuk

Onze oogbouten M12 worden veel gebruikt als tijdelijke hijspunten. Dit hijsoog is namelijk na gebruik makkelijk te verwijderen, zodat deze op een ander punt bij een volgende klus weer kan worden hergebruikt. Met deze M12 oogbouten kunt u gewichten tot 340 kg hijsen. 

Hijsoog M12 gebruiken

Voordat u de bout gebruikt is het belangrijk om eerst te kijken of de bout is aangetast door corrosie of slijtage. Ook overbelasting kan de bout aantasten. Wanneer dit het geval is, is de daadwerkelijke draagkracht van het hijspunt hoogstwaarschijnlijk lager dan dat het oorspronkelijk was. 

Wat is het draagvermogen van deze M12 oogbout?

Bij verticale belasting op 0°, dus recht naar beneden, is de draagkracht getest op 340 kg. Bij verticale belasting, binnen 0° en 45°, is de draagkracht getest op 240 kg. Dit geldt voor beide zijden van de oogbout. Het is niet aan te raden de oogbout zwaarder te belasten. Daarnaast raden wij aan de oogbout alleen te gebruiken bij verticale belasting en tot tot 45° schuine belasting. Andere krachten zijn op de oogbout niet getest en raden wij niet aan. 

Deze Oogbout M6 Verzinkt is gemaakt conform DIN 580, dit staat voor ´Deutsches Institut für Normung´ en is hiermee CE gecertificeerd. De diameter van het gat is 30 mm, de buitendiamter is 54 mm. Het M 12 draad zit onderaan het oog gemonteerd en heeft een lengte van 20.5 mm.

Oogbout M12 Verzinkt kopen

Koop uw M12 oogbouten voor een zeer scherpe prijs bij Wovar. Bouwbedrijven, hoveniers en klusbedrijven profiteren van extra kortingen met een zakelijk account. Daarnaast krijgt u daarmee inzage in uw bestelgeschiedenis en kunt u gebruik maken van nog meer servicegerichte voordelen. 

Wovar verkoopt naast oogbouten ook oogmoeren of schroefogen voor tijdelijke hijspunten. Deze kunt u vinden via: Schroefogen en Oogbouten.

Product reviews

* Verplicht

Nog geen beoordelingen voor dit product.

Veelgestelde vragen

Stel hier uw vraag over dit product

Stel hier uw vraag over dit product

A-Merk voor al uw schroeven, bouten en andere ijzerwaren
Goedkoper dan bouwmarkten
Gratis bezorging vanaf 79 euro
A-Merk voor al uw schroeven, bouten en andere ijzerwaren