Uw winkelwagen is momenteel leeg
Spanhulzen 8 x 180 mm - 50 Stuks
Waarom kiezen voor Spanhulzen 8 x 180 mm - 50 Stuks?
- Razendsnelle montage
- Geen schroeven en pluggen nodig
- Sterke verankering
Productkenmerken
Spanhulzen 8 x 180 mm - 50 Stuks
Voor een snelle montage van houten latten of platen op steen of beton maakt u gebruik van onze 8 x 180 mm spanhulzen. Wij noemen dit een snelle montage omdat u, door met een steenboor een gat te boren, gelijktijdig in één keer door het hout en het beton heen gaat. Daarna kunt u met de hamer zo de plug erin slaan. De spanplug klemt zichzelf vast en daarmee bent u verzekerd van zeer stevige verbinding.
Spanhuls (slagplug) gebruiken
Het monteren van een spanhuls is geheel eenvoudig. Boor een gat van 190 mm diep voor met een beton- of hamerboor 8 mm dik. Dit gat kan in een keer voorgeboord worden in zowel het te bevestigen materiaal als de ondergrond, wat doorsteekmontage wordt genoemd. Vervolgens plaatst u de spanhuls in het gat en slaat deze goed aan met aan hamer. Doordat de spanhuls iets dikker is dan het voorgeboorde gat, klemt deze zich in het beton of volle metselwerk. Deze spanhulzen hebben een bevestigingsdikte van 140 mm, wat betekent dat het te bevestigen materiaal maximaal 140 mm dik mag zijn.
Spanhulzen 8 x 180 online bestellen
Goedkope spanhulzen vindt u bij Wovar. Profiteer bij ons van een flinke staffelkorting bij afname van 4 of 8 x 50 stuks. Heeft u een bouw-, klus- of hoveniersbedrijf? Maak dan snel een zakelijk account aan om te profiteren van extra voordeel zoals korting.
Bent u opzoek naar een andere soort verankering? Bekijk dan ook onze slagpluggen, kozijnpluggen of kozijnschroeven.
Product reviews
Nog geen beoordelingen voor dit product.