• Op werkdagen voor 21:30 besteld, morgen in huis!
  • 100 dagen recht op retour
  • Veilig achteraf betalen
  • Gratis bezorging vanaf 59 euro
  • Op werkdagen voor 21:30 besteld, morgen in huis!
Tijdelijke actie: gratis verzending vanaf €59,- in plaats van €79,-

Karabijnhaak RVS A4 7 x 70 mm

Waarom kiezen voor Karabijnhaak RVS A4 7 x 70 mm?

  • Oxideert niet dankzij RVS A4 staal
  • Geschikt voor extreem agressieve omgevingen

Productkenmerken

Fabrikant
Wovar
Artikelnummer
8720039640368
Barcode
8720039640368
Kenmerk
Roest niet
Kenmerk
Geschikt in kustgebieden
Kenmerk
Maximaal belastbaar gewicht 750kg
Materiaal
RVS A4
Afmetingen
7.0 x 70 mm
Prijseenheid
Per stuk
Dikte
7.0 mm
Lengte
70 mm
Kleur
RVS
Voordeel 1
Oxideert niet dankzij RVS A4 staal
Voordeel 2
Geschikt voor extreem agressieve omgevingen

Karabijnhaak RVS A4 7 x 70 mm

Karabijnhaken roestvrij staal A2 7x70mm is een erg gemakkelijke en universeel toepasbare carabiner. Carabiners zijn haken met een super eenvoudig kliksysteem. Voor het bevestigen hoeft u enkel het te bevestigen materiaal tegen de ingang van de haak aan te drukken. Dit materiaal zal dan door de opening heengaan, waarna deze zichzelf automatisch weer af zal sluiten. 

Deze carabine is opgebouwd uit roestvast staal A4. Los van de roestvast zijn deze carabiners ook bestand tegen zout en chloor. Dit maakt ze dus ook erg geschikt voor gebruik in de kustregio's en bij zwembaden bijvoorbeeld. Normaal zorgt dit zout of het chloor ervoor dat het staal wordt aangetast, maar met dit extra bestandsdeel zijn deze daar beter tegen beschermt. 

De karabijnhaak is voorzien van een sluiting welke een maximale lengte van 8mm heeft. Objecten tot en met deze lengte kunnen dus door de opening heen worden gehaald. Verder is deze RVS haak geschikt voor gewichten tot wel 180kg. 

RVS carabiners bestellen bij Wovar

Ook voor uw RVS karabijnhaken moet u bij Wovar zijn. Onze carabiners zijn gemaakt met oog voor detail. We willen dat onze producten goed zijn in waar ze voor bedoeld zijn. Ook leveren wij onze producten tegen een zo laag mogelijke prijs. Voor een nog lagere prijs, koopt u in bulk in. Zo profiteert u van een mooie extra bulkkorting bovenop onze al lage prijzen. Voor onze zakelijke klanten is er een zakelijke account, met nog meer voordelen. Denkt u hierbij aan een extra korting voor bijvoorbeeld hoveniers of bouwbedrijven. 

Wanneer u een andere maat haak zoekt, raadpleeg dan hier ons hele assortiment karabijnhaken.

Product reviews

* Verplicht

Nog geen beoordelingen voor dit product.

Veelgestelde vragen

Stel hier uw vraag over dit product

Stel hier uw vraag over dit product

A-Merk voor al uw schroeven, bouten en andere ijzerwaren
Goedkoper dan bouwmarkten
Gratis bezorging vanaf 59 euro
A-Merk voor al uw schroeven, bouten en andere ijzerwaren