Uw winkelwagen is momenteel leeg
Slotbouten RVS M8 x 70 mm - 10 Stuks
Bekijk hieronder onze staffelkorting:
Waarom kiezen voor Slotbouten RVS M8 x 70 mm - 10 Stuks?
- RVS A2 metaal
- Compleet met moer en ring
- Roest niet
Productkenmerken
Slotbouten RVS M8 x 70 mm - 10 Stuks
Deze rvs A2 slotbouten worden compleet geleverd met moer en ring. De slotbouten kunnen per stuk worden besteld. Om de slotbouten te monteren is het nodig even voor te boren met een 9 mm dikke hardhoutboor of metaalboor. De slotbouten rvs van Wovar beschikken over een circa 20 mm brede mooie ronde kop. Deze zorgt voor een prachtige uitstraling. Onder de halfronde kop zit een vierkant gedeelte. Deze klemt in het hout wat ervoor zorgt dat de bout niet meedraait bij het bevestigen van de moer. Sla deze kop aan met rubberen hamer, om beschadigingen aan de kop te voorkomen.
Alles weten over slotbouten RVS? Bekijk dan onderstaande video:
Slotbouten rvs M8 x 70 kopen
Bestel de rvs slotbouten M8x70mm van Wovar voor de laagst prijs. Profiteer al van onze staffelkorting bij een bestelling van 10 stuks. Bedrijven in de bouw- en tuinbranche worden aangeraden zich aan te melden voor een zakelijk account om te profiteren van extra voordelen zoals kortingen.
Is deze slotbout niet helemaal wat u zoekt? Bekijk ons gehele assortiment slotbouten RVS. Naast rvs slotbouten levert Wovar ook slotbouten verzinkt en slotbouten zwart.
Product reviews
Nog geen beoordelingen voor dit product.
Veelgestelde vragen
Worden deze slotbouten geleverd met moer en ring?
Ja, alle slotbouten van Wovar worden compleet geleverd met zeskantmoer en sluitring!